X
AKTUALITY
Předsedou představenstva a generálním ředitelem společnosti UniControls byl k 9. březnu 2015 jmenován Jaroslav Pantůček.

Hlavním úkolem nového generálního ředitele bude navázat na práci svého předchůdce a posílit postavení společnosti na domácím a zahraničním trhu. 

Celý článek...
 
Metrorail Forum & Exhibition

Společnost UniControls je jedním ze sponzorů konference Metrorail Forum & Exhibition, která se bude konat ve dnech 9. – 10. 4. 2015 v tureckém Istanbulu. Hlavními tématy fóra budou investice do ekologického, rychlého, bezbariérového, integrovaného a udržitelného systému metra.
UniControls se zde představí společně s firmou SYSGO a to jak společnou přednáškou na téma: SIL4 certifikovatelná platforma pro řízení městské a příměstské kolejové dopravytak ve výstavní části, expozice č. 31 + 32.

Celý článek...
 
Veletrh Eurasia Rail

UniControls se zúčastní 5. ročníku mezinárodního veletrhu Eurasia Rail 2015, který se koná ve dnech 5. – 7. 3. 2015 v Istanbulu.
Jedná se o nejdůležitější železniční veletrh pořádaný v Turecku, který je zaměřen železniční technologie, traťové systémy, příměstskou dopravu, osobní i nákladní dopravu, komunikační systémy, výstavbu tunelů, elektrifikaci tratí nebo signalizační systémy.
UniControls se na veletrhu představí v rámci společné expozice české oficiální účasti v hale č. 11, číslo expozice 11C2-11C4.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Celý článek...
 
Společnost UniControls postoupila do finále prestižní evropské soutěže „The European Business Awards“

Společnost UniControls byla vyhlášena jedním z finalistů a příjemců ocenění Ruban d'Honneur (stuhy cti) v soutěži The European Business Awards 2014/5 sponzorované globální sítí RSM. UniControls se stala jedním z 10 finalistů v kategorii cena roku pro firmu s obratem 0-25 miliónů EUR a nyní bude pokračovat v soutěži ve třetím a závěrečném kole posuzování, ze kterého vzejde 11 vítězů ze všech hodnocených kategorií.

eba ruban d honneur 2014-15

Ocenění Ruban d'Honneur obdrželo 110 účastníků, kteří byli vybráni ze 709 národních vítězů porotou, složenou z uznávaných evropských osobností z oblasti podnikání, politických vůdců, akademiků a podnikatelů. Letošního 8. ročníku soutěže The European Business Awards se zúčastnilo 24 000 firem z 33 evropských zemí.

Antonín Felber, obchodní ředitel, pověřen vedením společnosti uvedl: „Jsme opravdu hrdí na to, že jsme v soutěži The European Business Awards uspěli ve velké konkurenci úspěšných evropských společností, získali ocenění Ruban d'Honneur a že můžeme reprezentovat Českou republiku. Soutěž je široce uznávaná jako výběr těch nejdynamičtějších společností v Evropě. Těšíme se na finálové kolo soutěže, kde budeme před porotou prezentovat, jakým způsobem dosahujeme úspěchů v podnikání." 

Celý článek...
 
UniControls soutěží o titul národního šampiona veřejnosti za ČR v European Business Awards. Podpořte nás svým hlasem!


Dne 6. 1. 2015 bylo spuštěno veřejné hlasování o titul národního šampiona za Českou republiku v prestižní podnikatelské soutěži European Business Awards, které se UniControls účastní spolu s dalšími 15 českými firmami. Celkově je v soutěži zastoupeno 33 evropských zemí.
V této fázi soutěže hodnotí široká veřejnost prezentační videa finalistů dané země, vybere svého favorita a udělí mu svůj hlas. Hlasování probíhá online na webových stránkách soutěže a je otevřeno počínaje dnešním dnem do 24. února 2015 do 17 hodin.

Hlasujte pro UniControls

picture eba

1. Otevřete stránky soutěže na www.businessawardseurope.com/vote/ a hlasujte pro naše video.

2. Zadejte svoji emailovou adresu do rámečku „Vote for this entry!" a klikněte na „Vote".

3. Emailem obdržíte odkaz, na který kliknete a svůj hlas tímto potvrdíte.

Celý článek...
 
Společnost UniControls získala cenu INOVACE ROKU 2014

Naše společnost se zúčastnila již devatenáctého ročníku soutěže Inovace roku 2014, kterou každoročně pořádá Asociace inovačního podnikání ČR. Hodnoceny jsou nejkvalitnější inovační produkty přihlašovatelů se sídlem v ČR, vyhodnocení provádí dvanáctičlenná komise složená z odborníků.
Do soutěže jsme přihlásili certifikované zařízení produktové řady dopravní techniky UniControls - elektroměr ELM101, který měří spotřebovanou i rekuperovanou energii kolejových vozidel.
Na slavnostním vyhlášení výsledků dne 5. prosince 2014 v prostorách Senátu Parlamentu České republiky byl náš elektroměr vybrán jako nejlepší inovativní produkt roku a bylo nám předáno čestné ocenění.
Soutěž byla podpořena doprovodnou akcí – Veletrhem invencí a inovací, kde byly ve výstavní části INOVACE 2014 - Týden výzkumu, vývoje a inovací ČR všechny přihlášené produkty osobně prezentovány.

Celý článek...
 
UniControls pořádala seminář na téma Inovativní technologie v řízení dopravy na železnici

Dne 1.10.2014 proběhl v rámci letošního ročníku MSV v Brně a v návaznosti na začínající spolupráci UniControls s RŽD, seminář na téma Inovativní technologie v řízení dopravy na železnici, který organizačně zajišťovala naše společnost ve spolupráci s NIIAS, dceřinou společností RŽD. Semináře se zúčastnili mimo jiné i zástupci Velvyslanectví Ruské federace v Praze, zástupci ruských firem, působících v rámci struktury RŽD, zástupci společnosti Oltis Group a.s., Technologické agentury ČR a Asociace inovačního podnikání ČR a další.
Jednotlivé příspěvky postupně prezentovala jak ruská, tak i česká strana a dle pozitivního ohlasu, zanechal tento seminář mezi přítomnými velmi kladný dojem.
Rádi bychom, aby nezůstalo jen u této akce, ale aby se i nadále rozvíjela vzájemná výměna informací mezi oběma stranami, což jistě pomůže lépe definovat cíle a strategii této perspektivní spolupráce, zaměřené na vývoj a implementaci nejnovějších technologií v řízení dopravy na železnici. Lze věřit, že se budou konat další podobná setkání k vzájemnému prospěchu zúčastněných stran. 

Celý článek...
 
UniControls reprezentuje Českou republiku v soutěži European Business Awards

eba national champion 2014-15UniControls se přihlásila do European Business Awards a v kategorii Byznys roku pro firmy s obratem do 25 miliónů euro se kvalifikovala do dalšího kola této prestižní podnikatelské soutěže. Získala tak titul jednoho ze 16 národních šampionů reprezentující Českou republiku.
V další fázi, která bude spuštěna 6.1. 2015 bude veřejnost hodnotit prezentační videa všech národních šampionů ze 33 evropských zemí. Finalista každé země, jehož video obdrží nejvíce hlasů, získá titul národního šampiona. Následně bude vyzván  k osobní prezentaci společnosti před závěrečnou porotou, která v květnu 2015 na slavnostním vyhlášení oznámí  celkového vítěze soutěže.

Přehled vybraných národních šampionů je k nahlédnutí zde:

http://www.businessawardseurope.com/national-champion .


 
Účast UniControls na InnoTrans 2014

Naše společnost se ve dnech 23. – 26.9.2014 zúčastnila jubilejního 10. ročníku mezinárodního veletrhu železniční techniky InnoTrans, na kterém se letos prezentovalo rekordních 2700 vystavovatelů z více než 50 zemí světa.
UniControls zde představila svá produktová řešení zejména z řady UNITRACK - systém TCMSe (nadřazené řízení vlaku), PIREDI (informační, rezervační a diagnostický systém) a PAS (vlakový rozhlas),dále certifikované elektroměry ELM 102, ELM 201 a v neposlední řadě UniSmartLINE (komplexní řízení městské a příměstské kolejové dopravy). Celkový sortiment našich systémů a zařízení jsme prezentovali na interaktivní dotekové obrazovce.

Celý článek...
 
Veletrh InnoTrans 2014

Ve dnech 23. - 26. září 2014 se bude v Berlíně konat již 10. ročník mezinárodního odborného veletrhu dopravní techniky InnoTrans, který je největším svého druhu v oblasti železniční dopravy na světě.Naše společnost se i letos této významné události zúčastní. Srdečně Vás tímto zveme k návštěvě naší expozice v hale 6.2, stánek 212.
Při této příležitosti vydáváme nové číslo firemního magazínu Uniinfo, který je v elektronické podobě k dispozici zde.

 
Certifikát VÚŽ podle EN 50463-2

Společnosti UniControls se v červnu letošního roku podařilo získat certifikát VÚŽ podle EN 50463-2 na zařízení pro měření elektrické energie ELM-901, které je součástí zařízení ELM-1XX a ELM 2XX.

 
Veletrh Czech Raildays 2014

5. 6. 2014

15. ročník veletrhu Czech Raildays se i letos bude konat v Ostravě, a to ve dnech 17. - 19. června. Společnost UniControls se ho tentokrát zúčastní již potřinácté. Srdečně Vás zveme k návštěvě našeho stánku A1-13.

U příležitosti konání veletrhu vydáváme, jako každý rok, magazín UniInfo. V elektronické podobě je k dispozici zde.

Celý článek...
 
Úspěšný re-audit IRIS a ISO

Společnost UniControls úspěšně završila tříletý cyklus dozorových auditů IRIS a ISO. Oproti minulému auditu bylo dosaženo nárůstu o téměř 50 bodů na celkovou hodnotu 72,18%. Tento výsledek řadí společnost mezi špičky v daném oboru. Vedení společnosti si dovoluje jménem svým i jménem certifikační autority (Lloyds Register Quality Assurance) všem zúčastněným poblahopřát a poděkovat za skvěle odvedenou práci. Věříme, že výsledky budou pro všechny motivací k dalšímu zlepšování.

 

 

 
Veletrh EXPO Ferroviaria 2014

10. 3. 2014

Ve dnech 1. – 3. 4. 2014 se společnost UniControls zúčastní 6. ročníku veletrhu Expo Ferroviaria, a to v rámci společné expozice Czech Trade. Veletrh se koná v Turíně a jedná se o jedinou pravidelnou výstavu železniční techniky, výrobků a služeb v Itálii.

Srdečně Vás zveme k návštěvě našeho stánku 1030 v hale 2.

Celý článek...
 
Displeje společnosti UniControls v lokomotivách Dragon

Společnost UniControls dodala v roce 2013 celkem 34 ks displejů ve variantě DISPL-1/L polské společnosti INTECO S.A., která je členem skupiny Newag. Displeje jsou určené pro montáž dvou-displejového stanoviště strojvedoucího do elektrické lokomotivy typu E6ACT nazvané DRAGON a jsou provozovány jako hlavní ovládací CCD (Central Command Display) a diagnostický TDD (Train Diagnostic Display).

Celý článek...
 
Veletrh Metro China 2013

14.11.2013

19. – 22. 11. 2013 se společnost UniControls zúčastní veletrhu Metro China 2013. Veletrh se koná v Pekingu a jedná se o nejdůležitější a největší mezinárodní veletrh v oblasti kolejové dopravy v Číně.

Srdečně Vás zveme k návštěvě našeho stánku A556, podlaží 2, hala 1.

Celý článek...
 
Festival projektového řízení 2013

5.11.2013

V rámci soutěže Projektový manažer roku 2013 proběhne ve dnech 21. – 22. 11. 2013 Festival projektového řízení 2013. Na Festivalu vedle dalších téměř 30-ti řečníků se svým příspěvkem „Praktické principy řízení projektu ve specifickém prostředí“ vystoupí Ing. Jindřich Patočka – ředitel úseku realizace a člen představenstva společnosti UniControls.

Celý článek...
 
Veletrh Power Kazakhstan 2013

1.11.2013

Společnost UniControls se ve spolupráci s Ministerstvem průmyslu a obchodu České republiky a Českomoravskou elektrotechnickou asociací zúčastnila veletrhu Power Kazakhstan 2013, který se konal ve dnech 29. – 31. 10. 2013  v Alma-Atě. Jedná se o nejvýznamnější specializovanou událost v centrální Asii v oblasti energetiky a energetického průmyslu.

Celý článek...
 
Veletrh NEGÓCIOS NOS TRILHOS 2013

31.10. 2013

Ve dnech 5. – 7. 11. 2013 se společnost UniControls zúčastní 16. ročníku veletrhu NEGÓCIOS NOS TRILHOS, a to v rámci společné expozice Czech Trade. NEGÓCIOS NOS TRILHOS se koná v Sao Paulo v Brazílii a je nejdůležitějším veletrhem v oblasti železničního sektoru v Latinské Americe, s dlouholetou tradicí, zaměřený na tendence, inovace, technologie a důležité milníky.

Celý článek...
 
Přehlídka amatérských divadel „Krakonošův divadelní podzim“

25.10.2013

Ve dnech 11. - 19. října proběhl již 44. ročník celostátní přehlídky amatérských divadel „Krakonošův divadelní podzim". Soutěžní přehlídku uspořádalo pod záštitou místopředsedy Senátu ČR Dr. Přemysla Sobotky a hejtmana Libereckého kraje občanské sdružení Větrov ve Vysokém n/J. Vítězná inscenace získala nominaci na festival „Jiráskův Hronov 2014". Společnost UniControls je již dlouholetým partnerem přehlídky a každoročně uděluje podle doporučení poroty hlavní cenu Přehlídky.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 Další > Konec >>

Strana 1 z 3