X
UniControls pořádala seminář na téma Inovativní technologie v řízení dopravy na železnici

Dne 1.10.2014 proběhl v rámci letošního ročníku MSV v Brně a v návaznosti na začínající spolupráci UniControls s RŽD, seminář na téma Inovativní technologie v řízení dopravy na železnici, který organizačně zajišťovala naše společnost ve spolupráci s NIIAS, dceřinou společností RŽD. Semináře se zúčastnili mimo jiné i zástupci Velvyslanectví Ruské federace v Praze, zástupci ruských firem, působících v rámci struktury RŽD, zástupci společnosti Oltis Group a.s., Technologické agentury ČR a Asociace inovačního podnikání ČR a další.
Jednotlivé příspěvky postupně prezentovala jak ruská, tak i česká strana a dle pozitivního ohlasu, zanechal tento seminář mezi přítomnými velmi kladný dojem.
Rádi bychom, aby nezůstalo jen u této akce, ale aby se i nadále rozvíjela vzájemná výměna informací mezi oběma stranami, což jistě pomůže lépe definovat cíle a strategii této perspektivní spolupráce, zaměřené na vývoj a implementaci nejnovějších technologií v řízení dopravy na železnici. Lze věřit, že se budou konat další podobná setkání k vzájemnému prospěchu zúčastněných stran. 


1

2

3

4

5

6

7