X
UniControls soutěží o titul národního šampiona veřejnosti za ČR v European Business Awards. Podpořte nás svým hlasem!


Dne 6. 1. 2015 bylo spuštěno veřejné hlasování o titul národního šampiona za Českou republiku v prestižní podnikatelské soutěži European Business Awards, které se UniControls účastní spolu s dalšími 15 českými firmami. Celkově je v soutěži zastoupeno 33 evropských zemí.
V této fázi soutěže hodnotí široká veřejnost prezentační videa finalistů dané země, vybere svého favorita a udělí mu svůj hlas. Hlasování probíhá online na webových stránkách soutěže a je otevřeno počínaje dnešním dnem do 24. února 2015 do 17 hodin.

Hlasujte pro UniControls

picture eba

1. Otevřete stránky soutěže na www.businessawardseurope.com/vote/ a hlasujte pro naše video.

2. Zadejte svoji emailovou adresu do rámečku „Vote for this entry!" a klikněte na „Vote".

3. Emailem obdržíte odkaz, na který kliknete a svůj hlas tímto potvrdíte.

Do dalšího kola postoupí finalisté z každé země, kteří budou soutěžit o titul European Public Champion.


Soutěž zároveň probíhá i na úrovni hlasování nezávislé poroty, složené ze zástupců odborníků, která posuzuje celkovou prezentaci a obchodní činnost soutěžících v 10 různých kategoriích. Vybere 10 finalistů z každé kategorie, kteří získají cenu Ruban d'Honneur, výsledky budou vyhlášeny 10. Února 2015.
Následně budou tito finalisté vyzváni k osobní prezentaci společnosti před závěrečnou porotou, která v květnu 2015 na slavnostním vyhlášení oznámí celkového vítěze každé kategorie soutěže.


Soutěž European Business Awards udílí ceny od roku 2007 a jejími vítězi se stávají nejvýznamnější evropské společnosti. Jedná se o jednu z nejnáročnějších podnikatelských soutěží v Evropě, je podporována obchodními lídry, akademiky, médii a politickými představiteli z celé Evropy.

Děkujeme za Vaši za podporu!

UniControls a.s


.