X
Společnost UniControls postoupila do finále prestižní evropské soutěže „The European Business Awards“

Společnost UniControls byla vyhlášena jedním z finalistů a příjemců ocenění Ruban d'Honneur (stuhy cti) v soutěži The European Business Awards 2014/5 sponzorované globální sítí RSM. UniControls se stala jedním z 10 finalistů v kategorii cena roku pro firmu s obratem 0-25 miliónů EUR a nyní bude pokračovat v soutěži ve třetím a závěrečném kole posuzování, ze kterého vzejde 11 vítězů ze všech hodnocených kategorií.

eba ruban d honneur 2014-15

Ocenění Ruban d'Honneur obdrželo 110 účastníků, kteří byli vybráni ze 709 národních vítězů porotou, složenou z uznávaných evropských osobností z oblasti podnikání, politických vůdců, akademiků a podnikatelů. Letošního 8. ročníku soutěže The European Business Awards se zúčastnilo 24 000 firem z 33 evropských zemí.

Antonín Felber, obchodní ředitel, pověřen vedením společnosti uvedl: „Jsme opravdu hrdí na to, že jsme v soutěži The European Business Awards uspěli ve velké konkurenci úspěšných evropských společností, získali ocenění Ruban d'Honneur a že můžeme reprezentovat Českou republiku. Soutěž je široce uznávaná jako výběr těch nejdynamičtějších společností v Evropě. Těšíme se na finálové kolo soutěže, kde budeme před porotou prezentovat, jakým způsobem dosahujeme úspěchů v podnikání." 


Současně s hodnocením, které provádí odborná porota, byl spuštěn i systém hlasování veřejnosti, ve kterém společnosti soutěží o titul „šampióna veřejnosti" (Public Champion). Hlasovat pro UniControls můžete na www.businessawardeurope.com. Národní vítězové veřejného hlasování budou oznámeni 3. března 2015.návaná jako výběr těch nejdynamičtějších společností v Evropě. Těšíme se na finálové kolo soutěže, kde budeme před porotou prezentovat, jakým způsobem dosahujeme úspěchů v podnikání."

Hlavním sponzorem a propagátorem soutěže The European Business Awards je od jejího počátku RSM, sedmá největší celosvětová síť společností poskytujících auditorské, daňové a poradenské služby, přičemž těžiště její působnosti je v Evropě. Cílem soutěže je ocenit a odměnit vynikající výkon, nejlepší praxe a inovace v rámci celé evropské podnikatelské komunity.

Více informací o cenách, o společnostech oceněných stuhou cti v jednotlivých zemích a o hlasování veřejnosti získáte na adrese www.businessawardseurope.com.