Ochrana

osobních údajů

Kdo údaje sbírá?

TTC HOLDING, a.s., IČ 278 87 464, se sídlem Praha 10 – Strašnice, Třebohostická 987/5, PSČ 100 00, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl B, vložka 11785 Kontaktní e-mail: gdpr@ttc.cz

Jaké údaje sbíráme?

Sbíráme vaše jméno a příjmení a e-mailovou adresu. V případě uzavření smlouvy sbíráme dále název firmy, IČO, DIČ a fakturační adresu.

Proč údaje sbíráme?

Údaje sbíráme, abychom mohli zodpovědět vaše dotazy. Je-li předmětem dotazu poptávka zboží či služeb, jsou údaje sbírány a uchovávány dále proto, abychom vám mohli zaslat vyžádanou nabídku a následně uzavřít a plnit smlouvu stejně jako zákonné povinnosti s tím související.

Jak dlouho máme údaje uložené?

Po odeslání odpovědi na váš dotaz jsou údaje vymazány, není-li potřeba jejich uchování pro budoucí plnění smlouvy.

Vaše práva?

Máte právo dotázat se, jaké údaje zpracováváme, za jakým účelem, v jakém rozsahu, jak dlouho a kdo k nim má přístup. Můžete požádat o opravu nebo výmaz těchto údajů. Můžete požádat o ukončení zasílání e-mailových zpráv.

Na koho se můžete obrátit?

V případě, že máte dojem, že vaše údaje zpracováváme v rozporu s příslušnými právními předpisy, obraťte se prosím na gdpr@ttc.cz. Pokud nebudete s řešením vaší stížnosti spokojeni, můžete podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů.