Možná hledáme právě tebe
volné pozice UniControls

Servisní technik/čka

Náš nový kolega by měl/a být člověk, který technicky uvažuje a technika ho zajímá, má rád různorodou práci, kontakt se zákazníkem a nevadí mu cestovat.

Naši „servisáci“ nevyužívají jen svých šikovných rukou při výměně vadného kusu zařízení za funkční. Možná ještě častěji používají získané analytické dovednosti a zkušeností napříč všemi technologiemi, se kterými pracujeme. Mají dostatek prostoru pro sebevzdělávání a možnost učit se od kolegů.

Našimi zákazníky jsou významné společnosti v energetice, v oblasti dopravy a státní správy. Provozujeme například dispečerský systém pro záchranky v několika krajích. Ten se skládá z jak námi vyvinutých produktů a SW, tak z dalších zařízení a aplikací. Staráme se o síťovou infrastrukturu, telefonii či rádiové systémy, to vše společně dává dohromady funkční celek.

Co vás čeká?

  • Servis řídících systémů pro dopravu a průmysl vyráběné naší společností
  • Kompletní vyřízení zakázky zákazníka (přijetí, zajištění materiálu, zpracování zakázky, veškerá související dokumentace)
  • Analýza příčiny závady a nápravné opatření
  • Provádění HW úprav
  • Cestování v rámci ČR

Jaké znalosti a dovednosti byste měl/a mít?

  • SŠ vzdělání elektrotechnického směru (nutné pro získání § 6 a vyšších „Vyhlášky 50“)
  • Alespoň základní znalost angličtiny, komunikativní znalost českého jazyka
  • Orientace v elektronických a obvodových schématech
  • Znalost práce s měřící technikou (osciloskop, multimetr, generátor aj.)
  • Znalost pájení elektronických součástek SMD
  • Řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič

Výhodou bude, pokud budete umět:

  • Základní orientaci v hlasové komunikaci (VoIP, TDM), přenosové problematice datových sítí (PDH, SDH, WDM)
  • Praxi minimálně 1 rok v oblasti servisu ICT
  • Zkušenosti ze servisu radiové technologie

Co vám můžeme nabídnout?

  • Samostatnou práci na zajímavých projektech v oblasti kritické infrastruktury u nás i v zahraničí
  • Možnost seberealizace
  • Osobní rozvoj pod vedením zkušenějších kolegů, další vzdělávání
  • Příjemné a přátelské pracovní prostředí
  • Zázemí stabilní české společnosti s dlouholetou tradicí
  • Pružnou pracovní dobu (flexibilní začátek / konec pracovní doby)
  • Týden dovolené navíc nad zákonný rámec – celkem 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Příspěvek na stravování – možnost kvalitního závodního stravování

Proč UniControls

Jsme skupina technologických firem s celosvětovou působností a mnohaletými zkušenostmi. Nabízíme komplexní řešení a dodávky špičkových technologií v oblastech železniční dopravy a kolejových vozidel. Našimi zákazníky jsou provozovatelé drážní dopravy, výrobci kolejových vozidel, opravárenské podniky, dodavatelé a integrátoři služeb v oblasti kolejové dopravy. Předpokladem pro úspěch v naší společnosti je schopnost se rychle učit novým věcem, mít chuť pracovat, být zodpovědný a samostatný a pracovat v týmu na složitých dlouhodobých projektech. Našim zaměstnancům umožňujeme pracovat v příjemném prostředí s přístupem k nejmodernějším technologiím, které obory našeho segmentu využívají.

Máte zájem o volnou pozici?

*Odesláním zprávy souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle platné legislativy.